fb
Ideal bramywroclaw

Bramy przemysłowe segmentowe Wiśniowski

Bramy przemysłowe segmentowe Wrocław Wiśniowski

Bramy przemysłowe segmentowe producenta Wiśniowski to gwarancja najwyższej jakości oraz długie lata niezawodnego działania.

Brama wykonana z paneli stalowych wypełnionych pianką poliuretanową, a także uszczelniona na całym obwodzie zapewni nam solidne zamknięcie otworu, do wyboru panel o grubości 4cm lub 6 cm. Zdecydowanie jest to najcieplejsza brama przemysłowa ze wszystkich typów bram przemysłowych.


BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE WIŚNIOWSKI TO GWARANCJA NAJWYŻJSZEJ JAKOŚCI

  • Skrzydło bramy przemysłowej wykonane jest z paneli stalowych 40 mm lub 60 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową.
  • Stalowa konstrukcja z elementów ocynkowanych.
  • Brama porusza się wzdłuż prowadnic pionowych lub poziomych podsufitowych.
  • Brama jest uszczelniona na całym obwodzie.
  • W dolnym panelu znajduję się uszczelka przylegająca do podłoża.
  • Uszczelka pomiędzy górnym panelem, a nadprożem montowana jest do górnego panelu lub do nadproża.
  • Panele posiadają zabezpieczenia kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu łączenia się dwóch paneli.
  • Bramy segmentowe dostępne są w wersji automatycznej i ręcznej.

Typy prowadzenia bram przemysłowych

Do otwierania bram przemysłowych nie potrzeba nam wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bramy przemysłowej segmentowej podnosi się pionowo do góry, daje to możliwość wykorzystania wolnej przestrzeni w obiekcie przed bramą.


Solidna i trwała konstrukcja bram przemysłowych Wiśniowski

Bramy przemysłowe segmentowe Wiśniowski Wrocław brama dla przemysłu

Konstrukcja bramy przemysłowej Wiśniowski wykonywana jest ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło składa się z segmentów o grubości 40 mm.

Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy z okienkami, segment stalowy pełny, segment aluminiowy przeszklony, panel aluminiowy przeszklony VISUAL.

W segmentach zastosowano system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilniejszą Konstrukcje bramy segmentowej oraz solidniejsze mocowanie zawiasów.


Wzory bram przemysłowych stalowych


Wzory bram przemysłowych aluminiowych


Drzwi boczne i przejściowe w bramach przemysłowych Wiśniowski

Bramy przemysłowe segmentowe Wrocław Wiśniowski brama dla przemysłu

Przy częstym korzystaniu z bramy przemysłowej, praktycznym rozwiązaniem są drzwi przejściowe montowane w bramie segmentowej. Czujnik drzwi przejściowych gwarantuje że automatyczne otwieranie bramy jest możliwe tylko gdy drzwi są zamknięte.


Struktura powierzchni bram przemysłowych segmentowych