fb
Ideal bramywroclaw

Rolety zewnętrzne nasadowe

Rolety zewnętrzne nasadowe, które inaczej możemy też nazwać roletami nadstawnymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety nasadowej w tym przypadku montowana jest na ramę okienna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

Istnieje również możliwość wyposażenia rolety nasadowej w sterownik ShutterBox, który pozwoli nam sterować roletą nasadową za pośrednictwem smartfona z dowolnego miejsca na świecie.


Roleta zewnętrzna nasadowa TL 1000

Rolety zewnętrzne Wrocław nasadowe montaż serwis rolet nasadowych

Roleta TL1000 - to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych budynkach. Klapa rewizyjna jest montowana od spodu skrzynki - daje nam to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz budynku bez obawy o dostęp serwisowy do rolety. Można je montować do okien których maksymalna grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Rolety TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.


Roleta zewnętrzna nasadowa TL 1000